Pakolino Aktivite Kutularında Kampanya – 1 Kutu Alana 1 Kutu Bedava

Çocuk gelişimini destekleyen aktivite kutuları

Bir anne girişimci tarafından kurulan Pakolino, çocuğu ile nitelikli zaman geçirmek isteyen anne babalar için, “Evde çocuğumla ne yapsam?” sorusuna en pratik, eğlenceli ve eğitici çözümü sunuyor.

1 kutu alana 1 kutu kampanyası ile Satın Almak için http://landing.pakolino.com/alanurelifiminoyunodasi linkini ziyaret edebilirsiniz.

Üyelik sistemiyle çalışan Pakolino, her ay yeni bir temaya ait aktiviteleri kapınıza gönderiyor. 3-7 yaş çocuklar için tasarlanan, çocuk gelişimi uzmanları tarafından onaylanmış bu aktiviteler, çocukların ekrandan uzak, doğa dostu malzemelerle içlerindeki mucidi, kaşifi ve sanatçıyı ortaya çıkarmasını hedefliyor. Pakolino, bir yandan nitelikli aile zamanı sağlarken, diğer yandan çocukların erken yaşta zihinsel, duygusal ve fiziksel gelişimini destekleyerek ileride yaratıcı, sorgulayan, problem çözme yetisi yüksek, kendine güvenen bireyler olarak yetişmesine katkıda bulunuyor.

Bu indirim Pakolino’ya ilk defa üye olacaklar için geçerli olup başka bir indirimle birleştirilemez.

NOT : Aylık ve 3 aylık abonelikler iptal ettirmediğiniz takdirde her ay / 3 ayda bir güncel fiyatından otomatik olarak yenilenir.
Üyeliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabilir ya da bir üst pakete geçebilirsiniz.

Pakolino-Tanitim

Her ay Modern Sanat, Minik Şefler, Yağmur Ormanları, Gezginin Dünyası, Renklerin Büyüsü gibi farklı temalara ait 3 kapsamlı aktivite için gerekli tüm malzemeler, detaylı yönergeler ve tema dergisi Pakolino kutularıyla Türkiye’nin 81 iline ücretsiz kargo ile gönderiliyor.

www.pakolino.com adresinden aydan aya sadece 39TL ödeyerek, bütçenizi yormadan çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunmak ve ailecek geçirdiğiniz zamanınıza merak, eğlence ve yaratıcılık katmak artık mümkün.

1 kutu alana 1 kutu kampanyası ile Satın Almak için http://landing.pakolino.com/alanurelifiminoyunodasi linkini ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için :

http://www.pakolino.com

https://www.facebook.com/pakolinocom

https://www.instagram.com/pakolinocom

Bunları da beğenebilirsin Yazarın Diğer Yazıları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.