Kanseri Yenen Bebeğini, Gördüğü İlgi Yüzünden Kıskanıp Vahşice Öldüren Cani Baba

  • 21 Eylül 2016
  • 74 kez görüntülendi.
Kanseri Yenen Bebeğini, Gördüğü İlgi Yüzünden Kıskanıp Vahşice Öldüren Cani Baba

Her gün çocuklara verilen zararla ilgili yeni haberler okuyoruz. Sebep olanlara karşı duyduğumuz öfke artık dağları aştı. “İnsan bunu nasıl yapar?” dediğimiz her şeyi yaptılar, yapıyorlar. Bu defa da Amerika’da, geçtiğimiz şubat ayında  yaşanan bir vahşet var. Bu sefer katil, bebeğin babası!

Kaynak

25 yaşındaki Ryan Lawrence, kızı Maddox ve karısı Morgan ile küçük ve mutlu bir aileydi ya da öyle görünüyordu…

22 aylık olan Maddox, doğduktan sonra nadir görülen bir tür göz kanserine yakalandı. Aile, bebek ile birlikte büyük bir mücadeleye girdi.

Minik bebek, olanca direnciyle bu illet hastalığın üstesinden geldi. Artık daha sağlıklı ve daha mutlu görünüyordu.

Hastalığı atlattıktan sonra elbette ailesi ve yakın çevresi tarafından çok daha fazla ilgi gösteriliyor, adeta el üstünde tutuluyordu. Zaten normali bu değil mi?

Bu durumdan rahatsız olan tek bir kişi vardı: Hiç kimsenin aklının ucundan bile geçirmediği bebeğin babası Ryan Lawrence!

Aşırı ilgi gören bebeğini kıskanmış ve hiç acımadan onu önce beyzbol sopasıyla hırpalamış ve ardından da bir çukurun içine atıp yakmıştı.

Olaydan bir gün sonra bulunan baba Ryan Lawrence’ın gerekçesi de bir o kadar şaşkınlık verici: “Tanrıdan bir işaret olarak eğer onu öldürmem gerekmiyorsa tökezleyip düşürmesini istedim ama o yürüdü”

Bu itiraftan 12 saat sonra ise talihsiz bebeğin cesedi bulundu…

Şu an hapiste olan baba Ryan Lawrence’ın akıbeti, önümüzdeki günlerde belli olacak. Umuyoruz ki kendisi bir an önce ölmez de acılar içinde sürünür, her gün ölmek isteyip ölemez!

Çocuklara zarar veren herkes, bu dünyada hak ettiği cezayı fazlasıyla yaşamalı. Böyle suçların açıklaması, gerekçesi ve bilmemnesi olmaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. esen dedi ki:

    cani pislik!yazik yavrucaga:(

BİR YORUM YAZ