Karşılıksız Sevgiyi Anlatan Sanatçı Baba ve Dört Yaşındaki Kızının Gülümseten İllüstrasyonları

  • 12 Temmuz 2016
  • 45 kez görüntülendi.
Karşılıksız Sevgiyi Anlatan Sanatçı Baba ve Dört Yaşındaki Kızının Gülümseten İllüstrasyonları

Sanatçı Yannick Vincente, tek başına yaşayan bir baba. Kızıyla yaşadığı her gün ise ona yepyeni bir ilham, bambaşka motivasyonlar veriyor. Bu sevimli ikilinin hikayesini Buzzfeed’den sizler için derledik.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/erinlarosa/peop…

Fransız sanatçı Yannick Vincente, 4 yaşındaki kızı Anaé ile birlikte geçirdiği günleri yaptığı illüstrasyonlara döktü ve dünyanın her yerinden birçok kişi bu görsellerde kendinden birer parça buldu.

“Kızıma duyduğum sevgi bana ilham veriyor ve birlikte geçirdiğimiz anların hepsi gerçekten çok anlamlı.”

Vincente bu illüstrasyonları paylaştığı günden beri binlerce beğeni ve paylaşım aldı. Ayrıca gören kişiler de görsellerin duygusallığına çok güzel tepkiler veriyor.

Vincente, bu illüstrasyonların, okuyuculara bol bol pozitif mesaj ve sevgi vermesini umuduğunu çünkü çizerken hissettiklerinin tam da bunlar olduğunu söylüyor.

Kızı şimdilik neler olduğunu pek anlayamasa da, Vincent bir gün herşeyi anlayacağını umuyor ve şöyle diyor “Kızımın burada yazdıklarımı anlayacak yaşa geldiğinde bu çizimleri görebilmesini çok isterim.”

Karşılıksız sevginin ne olduğunu her an hisseden bu şanslı ikilinin hikayelerini Vincente’nin Facebook sayfasından da takip edebilirsiniz. Gözyaşlarınızı tutmaya hiç uğraşmayın…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ